Naruta Příběh

29. května 2008 v 19:39 | Emo_O girl |  ♥...NaRuTo...♥
Příběh Naruta začíná tím že na vesnici ukrytou v listí útočí démon známý jako devitíocasá liška ( protože měla 9 ocasů) aby byl tento démon poražen musel ho 4 Hokage zapečetit do právě narozeného dítěte čímž byl Naruto a aby to fungovalo musel 4 Hokage obětovat svůj život s myšlenkou že lidé budou Naruta uctívat že udržel ve svém těle démona a zachránil tím vesnici.
Ale bylo to právě naopak. Naruto to v dětství neměl jednoduché neměl kamarády a lidé se ho stranili. Naruto nevěděl proč. O démonovy ve svém těle nic nevěděl.A aby nebyl u lidí anonymní vymyslel jak na sebe upoutat pozornost - právě tím že bude dělat lumpárny a vylomeniny.
Ve 12 - cti se dělaly závěrečné zkoušky v akademii Naruto je už po 2 neudělal tentokrát byl jediný kdo neprošel a taky tentokrát tuto zkoušku chtěl udělat. Naruto ale ukradne vzácný svitek jak mu poradil jeden sensei jménem MIzuki. Naruto je zvědavý co v tom svitku je zjistí že je tam návod jak udělat stínové klonové jutsu a zjistí taky že je to jeho nejhorší technika ale začne se řídit podle návodu a za chvíli už tohle zakázané jutsu bude ovládat na jedničku.Mezitím Naruta hledají po celé vesnici senseiové protože zjistí že ukradl vzácný svitek.Naruta najde Iruka v lese. Naruto mu řekne že se už naučil klonové jutsu...Mizuki který Narutovi řekl at ukradne vzácný svitek vlastně chce ten svitek pro sebe a protože mu ho nechce Naruto dát řekne mu něco co ví celá vesnice kromě Naruta.Naruto je zvědavý co to je a MIzuki mu řekne že je devítíocasá liška i když Iruka dělal vše pro to aby to Naruto nezjistil.Naruto se cítí poniženější než kdy jindy a uteče....potom zachrání Iruku tím že udělá klonové stínové jutsu - zakázaná techika ze vzácného svitku. Iruka ho za to že ho Naruto zachránil nechá projít a stane se geninem ( nejnižší stupeň ninji ).Dostane se do skupiny číslo 7 společně se Sakurou (jeho oblibenkiní) a Sasuken (kterého bere jako soupeře). Jejich senseiem se stává Kakashi. Naruto a Sasuke si čím dál tím víc dělají naschvály ale jsou dobří kamarádi i když to tak nevypadá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni jestli si tu byl/a PLOSÍÍÍM:o*

... KLIK ... 100% (286)

Komentáře

1 heli heli | E-mail | 7. května 2009 v 11:29 | Reagovat

wow ty koukas na naruta? :-) si muj clovek .........and emo boys is best ....kdyztak pisni nebo icq 453367387

2 heli heli | E-mail | 7. května 2009 v 11:31 | Reagovat

mas moooooc krasne udelanej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama